Lykkelig vinner av julekalenderquiz

Lykkelig vinner av julekalenderquiz

Anette Hovden (34) fra Løvenstad deltok i BORIs julekalenderquiz og ble den lykkelige vinner av hovedgevinsten - et cruise for to til Amsterdam og Brugge.

- Jeg har aldri vunnet i tipping, automatspill eller lotteri av andre slag og er derfor ikke veldig opptatt av å delta i slike ting. At jeg ble med i BORIs julekalenderquiz var helt tilfeldig.  

Jeg hadde mistet fordelkortet mitt og tok kontakt med BORI på mail. Det var da jeg fikk tips om julekalenderquizen og tenkte at jeg kunne jo forsøke. En dag ble til to og så ballet det på seg. Etter 24 kalenderdager hadde jeg klart alle svarene og var samtidig godt oppdatert med hva BORI har å tilby oss medlemmer gjennom medlemskapet. Jeg var stolt over å ha fullført konkurransen, men tenkte ikke på at jeg ville ende opp med å vinne hovedgevinsten, forteller en lykkelig Anette Hovden.
 
- Jeg har ikke flaks i spill, men hell i kjærlighet. Samboeren min Rune er selvskreven reisepartner på cruiset til Amsterdam og Brugge. Jeg har også lyst til at sønnen vår på to år, Filip Sebastian, skal være med. Vi skal kose oss på tur - bare jeg ikke bli sjøsyk, ler Anette som gleder seg til en hyggelig tur etter en snørik og kald vinter.
 
 
Tekst og foto: Frank Karlsen

 

11 januar 2010 - Kategori: Aktuelt
Publisert: 11. januar 2010
Tips på e-post | Del på Facebook


Det er ingen kommentarer. Du kan være først ut.

Din kommentar

Navn (påkrevet)

E-post (påkrevet)

Hjemmeside

CAPTCHA image
Skriv inn koden som vist over i boksen

Alle som ønsker kan kommentere. Vi forbeholder oss allikevel retten til å fjerne upassende innlegg dersom vi ser det nødvendig.



Logg inn /